
Само човек с изключително незнание, неграмотност и безотговорност по темата би могъл да си позволи да обсъжда с Муцунски „блокиране на европейския път на Скопие от страна на България“.
Този инерционен коленопреклонен чуждопоклонен инфантилизъм, останал от целуването на ръце и задници на големите брюкселски началници е изключително вреден за българските кауза и интереси.
Това показва неразбиране на българската позиция, както и на становището на Съвета на ЕС, за когото такава тема не съществува. В сила е приетото от Съвета, България и Северна Македония „френско“ предложение.
С подобно непремерено и безотговорно поведение министър Георг нанася сериозна вреда на българските интереси, на официалната ни позиция и най-вече на правата на македонските граждани с българско национално самосъзнание, които са подложени на репресии и гонения от антибългарските и антиевропейски кръгове в Скопие.
С такъв министър – толкова. Срамно и недопустимо.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране