15.07.2021 | 22:10
Ето кои са новите депутати
ЦИК обяви имената на избраниците в новото 46-то Народно събрание

ИЗБРАНИТЕ 240:

Първи изборен район – Благоевградски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Георги Георгиев Михайлов 43.16
ГЕРБ-СДС
1 101 Росен Димитров Желязков   31.76
2 122 Стефан Апостолов Апостолов   19.57
3 103 Георги Запрев Динев   11.62
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Халил Реджепов Летифов   79.21
2 102 Йордан Кирилов Цонев  
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Мая Божидарова Манолова-Найденова 43.65
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 102 Георги Захаринин Попов  
2 103 Христо Валериев Гушков  
3 104 Анита Петрова Коцелова  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Иван Йорданов Димитров 58.19
Втори изборен район – Бургаски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Петър Георгиев Кънев   60.29
2 103 Тодор Байчев Байчев   08.99
ГЕРБ-СДС
1 101 Любен Любенов Дилов   63.74
2 102 Жечо Дончев Станков   10.12
3 103 Деница Пламенова Николова  
4 104 Галя Стоянова Желязкова  
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Севим Исмаил Али   91.48
2 102 Ешереф Кязим Ешереф  
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Живко Иванов Табаков 66.70
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Ивайло Ванев Вълчев   85.18
2 102 Християна Анастасова Тодорова  
3 103 Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Ивайло Николаев Мирчев   62.39
2 102 Димитър Георгиев Найденов   15.46
Трети изборен район – Варненски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Корнелия Петрова Нинова   64.85
2 102 Борислав Гуцанов Гуцанов   08.67
ГЕРБ-СДС
1 101 Костадин Георгиев Ангелов   64.45
2 102 Юлиян Белчев Станев  
3 103 Красен Кирилов Кралев  
4 104 Павел Алексеев Христов  
5 105 Лидия Велик Маринова  
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Ерджан Себайтин Ебатин 76.52
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Татяна Дончева Тотева 76.61
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Филип Маринов Станев   82.65
2 102 Ивайло Христов Христов  
3 103 Ивайло Красимиров Кожухаров  
4 104 Александър Благовестов Тодоров  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Стоян Александров Михалев   54.51
2 103 Стела Димитрова Николова   25.51
Четвърти изборен район – Великотърновски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Явор Руменов Божанков   70.12
2 106 Румен Стефанов Павлов   08.90
ГЕРБ-СДС
1 101 Костадин Георгиев Ангелов   59.78
2 103 Димитър Стойков Николов   09.36
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Андрей Иванов Чорбанов   79.57
2 102 Момчил Кунчев Иванов  
3 103 Христо Михайлов Дочев  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Калоян Милков Янков 62.30
Пети изборен район – Видински
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Филип Стефанов Попов 79.54
ГЕРБ-СДС
1 101 Росица Любенова Кирова 79.22
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Станислав Димитров Анастасов 69.19
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Иво Георгиев Атанасов 83.71
Шести изборен район – Врачански
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Александър Тихомиров Симов 72.52
ГЕРБ-СДС
1 101 Петя Цветанова Аврамова 51.35
2 102 Красен Георгиев Кръстев 22.77
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Цветан Иванов Енчев 49.73
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Георги Станчев Георгиев   77.72
2 102 Иван Василев Хиновски  
Седми изборен район – Габровски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Крум Георгиев Дончев 75.64
ГЕРБ-СДС
1 101 Томислав Пейков Дончев 88.75
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Деляна Валериева Пешева 86.21
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Ивелин Стоянов Стоянов 82.83
Осми изборен район – Добрички
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Димитър Иванов Данчев 62.63
ГЕРБ-СДС
1 101 Деница Евгениева Сачева 78.27
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Хасан Ахмед Адемов 85.76
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Дилян Господинов Господинов   79.78
2 102 Ивайло Христов Христов  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Албена Симеонова Върбанова 60.94
Девети изборен район – Кърджалийски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Мустафа Сали Карадайъ   97.98
2 102 Мукаддес Юсуф Налбант  
3 103 Байрам Юзкан Байрам  
4 104 Адлен Шукри Шевкед  
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Васил Йорданов Георгиев 80.95
Десети изборен район – Кюстендилски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Бойко Любомиров Клечков 65.61
ГЕРБ-СДС
1 101 Христо Богомилов Терзийски 55.02
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 ГАЛИНА ИВАНОВА ТАВАЛИЧКА-ГЕОРГИЕВА 71.47
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Виктория Димитрова Василева 80.98
Единадесети изборен район – Ловешки
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Ирена Тодорова Анастасова 59.97
ГЕРБ-СДС
1 101 Николай Нанков Нанков 65.71
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Любомир Антонов Каримански 82.36
2 102 Катерина Георгиева Ряхова
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Свилен Цонев Андреев 82.09
Дванадесети изборен район – Монтана
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Атанас Петров Костадинов 65.86
ГЕРБ-СДС
1 101 Ирена Методиева Димова 64.70
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Димитър Иванов Аврамов 61.92
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Пламен Николаев Абровски   82.73
2 102 Силви Кирилов Петров  
Тринадесети изборен район – Пазарджишки
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Драгомир Велков Стойнев   56.26
2 102 Петя Николаева Цанкова   12.68
ГЕРБ-СДС
1 101 Екатерина Спасова Гечева-Захариева 51.03
2 104 Стефан Неделчев Мирев   19.81
3 103 Димитър Иванов Гечев   12.26
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Йордан Кирилов Цонев 85.49
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Станислав Светозаров Балабанов   80.88
2 102 Любомир Антонов Каримански  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Антоанета Димитрова Цонева 72.41
Четиринадесети изборен район – Пернишки
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Стоян Михайлов Мирчев 65.93
ГЕРБ-СДС
1 101 Кирил Миланов Ананиев 59.27
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Станислав Светозаров Балабанов 82.25
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Зорница Велинова Стратиева 75.83
Петнадесети изборен район – Плевенски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Румен Василев Гечев   59.63
2 108 Стефан Иванов Бурджев   14.92
ГЕРБ-СДС
1 104 Валери Пламенов Лачовски   12.26
2 103 Александър Богданов Николов   09.28
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Юлиян Милчев Ненчев 62.51
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Радостин Петев Василев   83.67
2 102 Александър Атанасов Александров  
3 103 Александър Велиславов Тодоров  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Найден Маринов Зеленогорски 54.89
Шестнадесети изборен район – Пловдив
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Иво Ангелов Христов 81.96
ГЕРБ-СДС
1 102 Иван Борисов Тотев  
2 103 Радомир Петров Чолаков  
3 104 Пенчо Малинов Малинов  
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Танер Мехмед Али 92.32
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Николай Димитров Хаджигенов 75.47
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Тошко Йорданов Хаджитодоров   87.32
2 102 Димитър Стоянов Гърдев  
3 103 Антоанета Андонова Стефанова  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Христо Любомиров Иванов   68.24
2 103 Ивайло Пеев Старибратов   09.49
Седемнадесети изборен район – Пловдивски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Манол Трифонов Генов   52.87
2 104 Веска Маринова Ненчева   15.82
ГЕРБ-СДС
1 101 Дани Стефанова Каназирева   64.17
2 105 Димитър Йорданов Янев   10.01
3 102 Младен Николов Шишков   08.73
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Рамадан Байрам Аталай 92.42
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Румен Маринов Йончев 56.49
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Тошко Йорданов Хаджитодоров   84.65
2 102 Танер Кадир Тюркоглу  
3 103 Лъчезар Иванов Бакърджиев  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Велизар Матеев Шаламанов 72.54
Осемнадесети изборен район – Разградски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
ГЕРБ-СДС
1 101 Десислава Вълчева Атанасова   55.94
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Ахмед Реджебов Ахмедов   94.22
2 102 Ихсан Халил Хаккъ  
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Ива Митева Йорданова-Рупчева 89.34
Деветнадесети изборен район – Русенски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Крум Костадинов Зарков 77.59
ГЕРБ-СДС
1 101 Красен Кирилов Кралев   66.11
2 102 Десислава Вълчева Атанасова   10.01
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Бюрхан Илиязов Абазов 88.53
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Светлин Костов Стоянов   84.53
2 102 Васил Йорданов Георгиев  
3 103 Билян Боримиров Кършовски  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Стефан Любомиров Тафров 78.42
Двадесети изборен район – Силистренски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
ГЕРБ-СДС
1 101 Тодор Стаматов Тодоров 84.01
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Джевдет Ибрям Чакъров   95.91
2 102 Гюнер Нихат Ахмед  
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Ивайло Ванев Вълчев 83.35
Двадесет и първи изборен район – Сливенски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Атанас Зафиров Зафиров 56.43
ГЕРБ-СДС
1 101 Десислава Жекова Танева   68.67
2 112 Чавдар Борисов Божурски   10.40
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Владимир Стоянов Русев   85.52
2 102 Иван Руменов Клисурски  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Димитър Петров Сяров 61.08
Двадесет и втори изборен район – Смолянски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Петя Димчева Михалевска 77.58
ГЕРБ-СДС
1 101 Даниела Анастасова Дариткова-Проданова 60.70
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Хайри Реджебов Садъков 86.61
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Мика Михайлова Зайкова 80.65
Двадесет и трети изборен район – София
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Христо Танчев Проданов   83.10
2 102 Благовест Кирилов Кирилов  
ГЕРБ-СДС
1 101 Румен Димитров Христов   83.10
2 102 Александър Руменов Ненков  
3 103 Димитър Борисов Главчев  
4 104 Александър Койчев Иванов  
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Мая Божидарова Манолова-Найденова 86.06
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Николай Стефанов Радулов   83.54
2 102 Александър Стайков Марков  
3 103 Пламен Иванов Данаилов
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Атанас Петров Атанасов   53.46
2 110 Елисавета Димитрова Белобрадова   12.04
3 102 Антоанета Димитрова Цонева  
4 103 Петър Ясенов Маринов  
5 104 Надежда Георгиева Йорданова  
6 105 Георги Йорданов Ганев  
Двадесет и четвърти изборен район – София
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Георги Страхилов Свиленски 74.73
ГЕРБ-СДС
1 101 Даниел Павлов Митов   82.14
2 102 Тома Любомиров Биков  
3 103 Евгения Бисерова Алексиева  
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Арман Агоп Бабикян 86.06
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Ива Митева Йорданова-Рупчева   84.57
2 102 Андрей Иванов Чорбанов  
3 103 Иван Стойнов Кючуков  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Владислав Панчев Панев   57.58
2 104 Мартин Димитров Димитров   10.75
3 105 Таня Койчева Андреева   08.87
4 102 Цецка Георгиева Бачкова  
Двадесет и пети изборен район – София
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Корнелия Петрова Нинова 81.89
2 102 Минчо Христов Куминев
ГЕРБ-СДС
1 102 Христо Георгиев Гаджев  
2 103 Анна Василева Александрова  
3 104 Лъчезар Богомилов Иванов  
4 105 Петър Николаев Николов  
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Николай Димитров Хаджигенов 79.70
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Филип Маринов Станев   87.29
2 102 Александър Викторов Рашев  
3 103 Андрей Николаев Михайлов  
4 104 Росен Кирилов Димов  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Христо Любомиров Иванов   65.02
2 103 Александър Димитров Симидчиев   08.57
3 102 Борислав Димитров Сандов  
Двадесет и шести изборен район – Софийски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Иван Ивайлов Ченчев 62.92
ГЕРБ-СДС
1 101 Младен Найденов Маринов   64.83
2 105 Валентин Мирчов Милушев   09.49
3 102 Николина Панайотова Ангелкова  
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Данаил Валериев Георгиев 65.87
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Виктория Димитрова Василева   80.62
2 102 Георги Станчев Георгиев  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Александър Димитров Симидчиев 75.83
Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Георги Стоянов Кадиев   69.08
2 102 Георги Янчев Гьоков   10.90
ГЕРБ-СДС
1 101 Красимир Георгиев Вълчев 69.76
2 102 Маноил Минчев Манев  
3 103 Илиана Петкова Жекова  
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Халил Реджепов Летифов 75.36
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Светослав Бончев Колев 68.24
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Тихомир Гочев Тенев   83.69
2 102 Иван Стойнов Кючуков  
3 103 Павела Василева Митова  
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Атанас Владиславов Славов 69.66
Двадесет и осми изборен район – Търговищки
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
ГЕРБ-СДС
1 101 Теменужка Петрова Петкова 68.09
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Джейхан Хасанов Ибрямов   92.90
2 102 Имрен Исметова Мехмедова  
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Радослав Николов Бойчев 84.97
Двадесет и девети изборен район – Хасковски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Владимир Маринов Маринов 70.96
ГЕРБ-СДС
1 101 Делян Александров Добрев   48.62
2 102 Георги Тенев Станков   16.33
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Сезгин Юсеин Мехмед 89.53
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
1 101 Меглена Хари Гунчева 72.08
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Силви Кирилов Петров   78.32
2 102 Мика Михайлова Зайкова   09.62
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Катя Максимова Панева 64.66
Тридесети изборен район – Шуменски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Иван Валентинов Иванов 77.07
ГЕРБ-СДС
1 101 Красимир Георгиев Вълчев 59.58
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Мустафа Сали Карадайъ 95.25
2 102 Хамид Бари Хамид
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Пламен Николаев Николов 81.91
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1 101 Николай Емилов Христов 62.70
Тридесет и първи изборен район – Ямболски
№ по ред № в листата Име, презиме и фамилия ЕГН % предпочитания (преференции)
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1 101 Кристиан Иванов Вигенин 64.47
ГЕРБ-СДС
1 101 Димитър Ангелов Иванов 77.48
Движение за права и свободи – ДПС
1 101 Петър Пандушев Чобанов 85.53
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 101 Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова                          ………………. 84.99

 

В два многомандатни района са избрани:

Партия/Коалиция Име, презиме и фамилия ЕГН Изборни райони
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ Корнелия Петрова Нинова   Трети изборен район – Варненски Двадесет и пети изборен район – София
ГЕРБ-СДС Десислава Вълчева Атанасова   Осемнадесети изборен район – Разградски Деветнадесети изборен район – Русенски
ГЕРБ-СДС Костадин Георгиев Ангелов   Трети изборен район – Варненски Четвърти изборен район – Великотърновски
ГЕРБ-СДС Красен Кирилов Кралев   Трети изборен район – Варненски Деветнадесети изборен район – Русенски
ГЕРБ-СДС Красимир Георгиев Вълчев   Двадесет и седми изборен район – Старозагорски Тридесети изборен район – Шуменски
Движение за права и свободи – ДПС Йордан Кирилов Цонев   Първи изборен район – Благоевградски Тринадесети изборен район – Пазарджишки
Движение за права и свободи – ДПС Мустафа Сали Карадайъ Девети изборен район – Кърджалийски Тридесети изборен район – Шуменски
Движение за права и свободи – ДПС Халил Реджепов Летифов   Първи изборен район – Благоевградски Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН! Мая Божидарова Манолова-Найденова   Първи изборен район – Благоевградски Двадесет и трети изборен район – София
ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН! Николай Димитров Хаджигенов   Шестнадесети изборен район – Пловдив Двадесет и пети изборен район – София
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Андрей Иванов Чорбанов   Четвърти изборен район – Великотърновски Двадесет и четвърти изборен район – София
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Васил Йорданов Георгиев   Девети изборен район – Кърджалийски Деветнадесети изборен район – Русенски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Виктория Димитрова Василева   Десети изборен район – Кюстендилски Двадесет и шести изборен район – Софийски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Георги Станчев Георгиев   Шести изборен район – Врачански Двадесет и шести изборен район – Софийски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова   Втори изборен район – Бургаски Тридесет и първи изборен район – Ямболски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Ива Митева Йорданова-Рупчева   Осемнадесети изборен район – Разградски Двадесет и четвърти изборен район – София
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Ивайло Ванев Вълчев   Втори изборен район – Бургаски Двадесети изборен район – Силистренски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Ивайло Христов Христов   Трети изборен район – Варненски Осми изборен район – Добрички
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Иван Стойнов Кючуков   Двадесет и четвърти изборен район – София Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Любомир Антонов Каримански   Единадесети изборен район – Ловешки Тринадесети изборен район – Пазарджишки
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Мика Михайлова Зайкова   Двадесет и втори изборен район – Смолянски Двадесет и девети изборен район – Хасковски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Силви Кирилов Петров Дванадесети изборен район – Монтана Двадесет и девети изборен район – Хасковски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Станислав Светозаров Балабанов   Тринадесети изборен район – Пазарджишки Четиринадесети изборен район – Пернишки
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Тошко Йорданов Хаджитодоров   Шестнадесети изборен район – Пловдив Седемнадесети изборен район – Пловдивски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД Филип Маринов Станев   Трети изборен район – Варненски Двадесет и пети изборен район – София
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) Александър Димитров Симидчиев   Двадесет и пети изборен район – София Двадесет и шести изборен район – Софийски
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) Антоанета Димитрова Цонева   Тринадесети изборен район – Пазарджишки Двадесет и трети изборен район – София
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) Христо Любомиров Иванов ……….. Шестнадесети изборен район – Пловдив Двадесет и пети изборен район – София
Loading...
оставете коментар

МИГNews.info не носи отговорност за коментарите на потребителите.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране