На 24 януари т.г. БСП и ДПС решиха да свалят правителството на Бойко Борисов, но не успяха.
От трибуната казах, че те искат пир по време на чума и излязох прав.
Чумата дойде, но щяхме да сме без парламент, който да приеме закон за Извънредното положение за коронавируса и евентуално без парламент, който да приеме закон за държавния бюджет.
Щяхме да сме със служебно правителство и премиер, който нямаше да бъде приет от Ердоган, както Борисов, защото днешната световна дипломация се основава на личните контакти и личното доверие, които към Ердоган притежава само Борисов. Днес щяхме да сме заляти от ислямски орди и боевете щяха да са на българската, а не на гръцката граница, както са в момента.
На 5 април щеше да има предсрочни парламентарни избори, които щяха да бъдат отложени за неяснo кога.
БСП е безотговорна и трябва да мине в режим на самоимпийчмънт, както беше миналата година, няколко месеца през пролетта, когато ги нямаше в парламента.
Машинното гласуване трябва да се отмени и седемдесетте милиона лева да се дадат за болници. Кой е избран машинно в Европа – никой! Нито издигнатият от БСП президент Радев, нито президентът на Франция – Макрон, нито канцлерът на Германия – Меркел, нито канцлерът на Австрия – Курц, нито премиерът на Испания – Санчес, нито премиерът на Швеция – Льовен, нито премиерът на Унгария – Орбан, нито премиерът на Чехия – Бабиш, нито премиерът на Гърция – Мицотакис, нито американският, нито китайският, нито руският президент.
Ако на 24 януари бяхме свалили Бойко Борисов щяхме да сме пълни с мигранти и да мрем от чума, написа във фейсбук Георги Марков.
1 коментар
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране
Нещо ГЕРБ се притеснява от електронните избори, или по точно този господин се притеснява че няма да бъде в НС следващия път. Понеже няма да може да се лъже и манипуларт изборите.В България могат да работят предприятията дори и сега само трябва между работниците да има 2 метра растояние.А в една Държава има 3 власти Изпълнителна,Законотворна,и законноприлагаща/наказателна.В България само законотворната власт горе долу работи, изпълнителната работи на 20-30 % от капацитета си , а законоприлагащата на 5-15 % в редки случаи на 20% и то на места- това е пълна нефективност и кражба на използваните държавни ресурси.