28.03.2025 | 17:58
Война в ДПС-Доган! Атилла скочи на Ибрямов и Чакъров: Компрометирани сте!
Вашата политика и неадекватно поведение днес е безумие, водещо към гибел, пише Атилла на Чакъров

Единството в редиците на ДПС-Доган започна да се разпада, след като един от основателите на движението в Хасково и бивш зам.-министър на транспорта Юджел Атила публично се разграничи от председателя Джевдет Чакъров и Джейхан Ибрямов и ги обвини в „братоубийствена война срещу доказани в битки членове и последователи на ДПС-Доган“. А пръв помощник са се оказали медиите на Делян Пеевски – виновника за разцеплението на движението.

И то по време на свещения за мюсюлманите месец Рамазан.

От думите на Атилла се разбира, че верните бойци на автентичното ДПС са били атакувани с „фалшиви компромати от медиите на врага“.

„Това грозно поведение е морално падение, граничещо с предателство“, пише Атилла във фейсбук групата „Аз подкрепям Ахмед Доган“.

И заключава, че разправата е обявена вътрешна война и разчистване на доказани депесари, неудобни за Чакъров и Ибрямов.

„Това е опит да се прикрие фаталната грешка за участието ви в правителството на ГЕРБ и Пеевски. С това искате да се оневините и да прехвърлите отговорността на друг! С това търсите оправдание за унизителната и губеща позиция, в която вкарахте всички нас“, е категоричен Атилла.

Той обвинява Чакъров и Ибрямов за посятото чувство на отчаяние и безизходица в регионите на ДПС, „където уставът на партията е заменен с личен лобизъм“. С това двамата са се компрометирали като ръководители. И добавя, че като член на Централния съвет на партията призовава за свикване на национална конференция.

Ето цялата позиция на Юджел Атилла без редакторска намеса:

Г-н Чакъров и г-н Джейхан Ибрямов!

С вас като ръководство бях дотук! Винаги съм бил откровен, познавате ме всички и няма да играя фалшив театър на абсурда!

Служители на Централата на партията начело с медийния отговорник Хабил Хабил и компания, по нечия заповед, през времето на свещения месец Рамазан подеха братоубийствена война срещу доказани в битки членове и последователи на ДПС – Доган!

Забележете, как в тази война пръв помощник се оказват медиите на Пеевски!?!?

Фалшивите компромати от медиите на врага, станаха оръжие срещу автентичните кадри на партията и безцеремонно са публикувани в сайтове контролирани от Централата!? Това грозно поведение е морално падение граничещо с предателство!

Въпросът е чия е тази поръчка!

Това господа, случайно ли е според Вас?

Това е обявена вътрешна война и разчистване на доказани депесари, но неудобни за вас.

Истината е, че това е братоубийствена война срещу верните войни на Почетния Председател д-р Ахмед Доган и на каузата !

Г-н Чакъров и г-н Ибрямов, това ли е вашият отговор на критиките от групата,,Аз подкрепям Ахмед Доган“, за предупрежденията, за опасностите, за загрижеността на всички за съдбата ни?

Това е опит да се прикрие фаталната грешка за участието ви в правителство на ГЕРБ и Пеевски!

С това искате да се оневините и да прехвърлите отговорността на друг!?

С това търсите оправдание за унизителната и губеща позиция, в която вкарахте всички нас!

Посяхте чувство на отчаяние и безизходица по регионите, където уставът на партията е заменен с личен лобизъм!

Тази братоубийствена война е пореден удар срещу партията и Общността!

Искам открито да ви заявя, с това вие вече сте компроментирани като ръководители!

Наша основна грижа днес е спасението на ДПС и Общността на турците и мюсюлманите, на демокрацията в България!

Нека да спрем разпада, нека да изберем за ръководители нови млади, неопетнени, смели, предани и без зависимости кадри!

Общността ни в дълбок исторически план е познат като организиран, държавнотворен народ и не може да остане без свой политически инструмент!

Аз и много като мен, последвахме д-р Ахмед Доган и дадохме сърце и душа за общото ни дело!

Тази вътрешна война днес е безумие водеща към гибел!

Заявявам категоричната си позиция – не участвам с Вас в убийството на Каузата ни, на мисията ни, в погребването съдбата на Общността ни!

В качеството си на член на ЦС на ДПС заявявам:

– време е за чест и достойнство!

– време е за Национална конференция!

Призовавам всички структури и членове да се отзоват на повика на времето!На изборите на 27.10 2024г, вие регионите верни на ДПС и Доган бяхте сами в битката без Централен предизборен щаб и Ръководство!

Ако има в нас градивна енергия за оцеляване нека да се прояви.

В противен случай Всевишният Аллах да ни е на помощ и ще следваме съдбата, която ни е предначертал!!!

Юджел Атилла

оставете коментар

МИГNews.info не носи отговорност за коментарите на потребителите.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране