31.07.2016 | 0:01
Барселона печели с русия Меси
Отборът на Селтик не затрудни каталунците

Съставът на Барселона победи Селтик с 3:1 в мач от турнира „Интернешънъл чемпиънс къп“. Двубоят се игра в Дъблин.  Меси, със своята нова руса прическа, изведе отбора на Барселона на терена като в титулярния състав бе и Луис Суарес.

Бразилската звезда Неймар отсъстваше, защото ще играе на олимпийските игри в Рио. Головете паднаха през първото полувреме като първо се разписа Арда Туран в 11-ата минута на мача.

След груба грешка на Хосе Мартинес, Селтик изравни в 29-ата минута чрез Грифитс, но минута по-късно Амброуз си вкара автогол и каталунците отново излязоха напред в резултата.

Третият гол за играчите на треньора Луис Енрике падна в 40-ата минута и бе дело на Мунир. През втората част на срещата и двамата треньори направиха много смени в своите състави и това наруши синхрона в действията на футболистите им.

Може би затова след почивката зрителите не видяха голове в нито една от двете врати.