27.07.2015 | 0:08
Божинов вкара два нови гола за “Партизан”
Бандаловски получи травма на десния глезен

Бившият национал Валери Божинов вкара два гола за убедителната победа с 6:0 на “Партизан” над “Ягодина” в мач от 2-рия кръг на първенството на Сърбия.

Нападателят бе автор на първите две попадения, като откри резултата от дузпа в 12-ата минута, а след около 60 секунди вкара с глава. Само 3 минути след това Живкович реализира трети гол за “гробарите” и на практика мачът приключи.

В 27-ата минута обаче другият българин в състава на “Партизан” – Иван Бандаловски, получи травма на десния глезен и принудително бе заменен, като все още няма яснота докога ще отсъства от терена. Божинов, който вече има 3 попадения за белградския тим в първенството, остана на терена до края на срещата, а Никович и Шапонич направиха успеха на домакините още по-убедителен. В двете си срещи до момента “Партизан” е вкарал общо 10 гола и не е допуснал нито един.